Dzień Hiszpański na świetlicy

14 marca 2017

- swietlica -

We wtorek 14 marca, w ramach innowacji pedagogicznych odbył się Dzień Hiszpański. Jego celem było zapoznanie dzieci z symbolami narodowymi, pięknem krajobrazu, zabytkami, charakterystycznym budownictwem oraz malowniczymi plażami. Poznaliśmy kilka słówek hiszpańskich, w tym kolory i cyfry. Samodzielnie przygotowywaliśmy desery hiszpańskie. Ważnym elementem była prezentowana corrida – w naszym wykonaniu zabawa z bykiem. Dziękujemy również za współorganizowanie dnia Pani Agnieszce Szczepanik, która przygotowała panel czytelniczy. Zapoznała uczniów z wieloma pozycjami książkowymi dotyczącymi Hiszpanii. Przeczytała bajkę hiszpańską oraz przygotowała karty pracy dla uczniów, którzy na zakończenie dnia mogli wykazać się wiedzą zdobytą na zajęciach.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close