Dzień Ekologiczny w naszej szkole – Pokaz Eco- Moda

09 listopada 2016

- edytaleszczynska -

W poniedziałek 7 listopada 2016 odbył się w naszej szkole Dzień Ekologiczny. Dzień ten został zorganizowany we współpracy z Gminą Cegłów i odbył się  w kilku odsłonach. Jedną z nich był pokaz Eco – Moda czyli recykling w garderobie.  Współzawodnictwo dotyczyło wykonania z surowców wtórnych najciekawszego stroju ekologicznego. Przedstawiciele każdej klasy mieli za zadanie przedstawić oryginalny strój wykonany z różnorodnych materiałów:  papieru, folii, plastikowych nakrętek, włókniny, puszek aluminiowych, kapsli, plastikowych odpadów. Liczyły się pomysłowość, inwencja twórcza, prezentacja stroju oraz ilość zużytych materiałów, które można wykorzystać ponownie. Na najciekawszy strój głosowali wszyscy uczniowie SP i Gimnazjum,  a wyniki głosowania poniżej. Po tym co zobaczyliśmy, trudne słowo recykling nikomu nie jest już obce.

Wyniki konkursu Eco- moda czyli recykling w garderobie

I miejsce klasa 2aG reprezentowana przez Aleksandrę Kowalik

II miejsce klasa 4b reprezentowana przez Magdalenę Sankowską

III miejsce klasa 2a reprezentowana przez Igora Wiercińskiego

wyróżnienie:

klasa 2b reprezentowana przez Maję Serwatko

klasa 2b gimn reprezentowana przez Darię Dębską

klasa 6b reprezentowana przez Emilię Budzyńską

klasa 4a reprezentowana przez Karola Witana

Nagrody w tych konkursach zostały ufundowane przez Wójta Gminy Cegłów Marcina Uchmana

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close