Dzień Edukacji Narodowej w Filii w Piasecznie

15 października 2017

- Iwona Grzegorczyk -

W dniu 12 października 2017 r. obchodziliśmy w Filii w Piasecznie Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji przedszkolaki z grupy ,,Biedronki” (pięcio- i sześciolatki) zaprezentowały wszystkim nauczycielom i pracownikom oraz przybyłym na tę uroczystość rodzicom przygotowany program artystyczny. Do przedstawienia włączyły się również dzieci z młodszej grupy oraz uczennice kl. III . Montaż słowno-muzyczny zakończony był życzeniami dla wszystkich pracowników. Dzieci wręczyły również barwne laurki wykonane  techniką origami.

Dziękujemy za udział w uroczystości przybyłym gościom.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close