Dzień Dziecka w przedszkolu.

02 czerwca 2017

- Aneta Zadunajska -

Dzień Dziecka w naszym przedszkolu zaczęliśmy już 31.05.2017r. Ten dzień okazał się doskonały do tego, aby dzieci z różnych grup przedszkolnych mogły się zintegrować. W tym dniu przedszkolaki korzystały z dmuchanego placu zabaw… Ileż okrzyków radości świadczących o dobrej zabawie rozlegało się dookoła! Zaś 1 czerwca odbywał się „Dzień Sportowy”. Konkurencje sportowe prowadził „wujek” Rafał, nasz wspaniały wodzirej. Dzieci poprzez udział w różnorodnych konkurencjach mogły sprawdzić swoją sprawność fizyczną. Dziękujemy rodzicom za wsparcie w postaci poczęstunku dla swoich pociech, a dzieciom życzymy spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń z okazji ich święta.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close