DZIEŃ DZIECKA!!! W Piasecznie fajnie jest!!!

01 czerwca 2016

- Ola Pernach -

“Wszystkie dzieci na całym świecie są takie same – lubią skakać na jednej nodze(…), śpiewać wesołe piosenki i bywają niegrzeczne czasem lecz to nie w naszym mieście”

Dzień 1 czerwca to wyjątkowy czas dla wszystkich dzieci. Również nasze przedszkolaki z uśmiechem świętowały ten dzień na zabawie zorganizowanej przez filie przedszkola w Piasecznie. Wyjątkowy koncert “Małej Orkiestry Dni Naszych” sprawił dzieciom wiele radości. Wspólna zabawa, przygotowane słodkości i lody napełniły brzuszki małych łakomczuszków.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie!!!

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close