Dzień Dyni “Pumpkin Day”

07 listopada 2018

- Wioletta Czapska -

Dnia 30 października zajęcia języka angielskiego w grupach zerówki przebiegały pod hasłem „Pumpkin Day” czyli „Święto Dyni”. Lekcje miały na celu przybliżyć uczniom tradycje i zwyczaje obchodzone w krajach anglojęzycznych. Podczas zajęć dzieci śpiewały i tańczyły do piosenek związanych z obchodzonym dniem, grały w gry, dzięki którym mogły utrwalać nowo poznane słownictwo, a także miały okazję obserwować eksperyment z ‘eksplozją’ dyni. Zapraszam do oglądania zdjęć i filmików załączonych w linkach poniżej.

Have Fun;)

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close