Dzień Bibliotekarza w Piasecznie

21 maja 2017

- Dorota Kupska -

W dniu 16 maja 2017 r. naszą placówkę odwiedziły Panie z Gminnej Biblioteki Publicznej w Cegłowie z okazji Dnia Bibliotekarza i Tygodnia Bibliotek.

Panie przybliżyły dzieciom specyfikę swojej pracy, zapoznały z zawodem bibliotekarza, opowiedziały jak powstaje książka, w jaki sposób należy o nią dbać i gdzie można ją wypożyczyć. W czasie spotkania przedszkolaki i uczniowie wykazali się ogromną wiedzą dotyczącą bohaterów bajek, chętnie odpowiadali na zadawane pytania, rozwiązywali zagadki, z ogromnym zainteresowaniem i uwagą oglądali zaprezentowany teatrzyk.

Serdecznie dziękujemy Paniom za miłe spotkanie, życzymy dużo radości i zadowolenia z wykonywanej pracy.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close