Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

16 maja 2017

- Aneta Zadunajska -

8 maja jest Dniem Bibliotekarza i rozpoczyna Tydzień Bibliotek. O istocie działalności Gminnej Bibliotek i Publicznej w Cegłowie, jej funkcji kulturotwórczej naszym przedszkolakom nie trzeba dużo tłumaczyć, gdyż biblioteka jest  jedną z instytucji, z którą nasze przedszkole owocnie współpracuje.

Z tej to okazji 11 i 12 maja przedszkolaków odwiedziły  Panie  bibliotekarki. W czasie spotkania nie zabrakło zagadek związanych z biblioteką i książką. Przedszkolaki poznały także historię powstawania książki, drogę jaką przebywa spod pióra pisarza do rąk czytelnika.Przeprowadzony przez Panie bibliotekarki quiz dotyczący bajek i wierszy potwierdził ogromną znajomość literatury dziecięcej wśród przedszkolaków. Dziękujemy za miłe spotkanie i z okazji Dnia Bibliotekarza życzymy pracownikom biblioteki ogromnej satysfakcji ze swojej pracy, ciągłej pasji, zadowolenia i rekordowej liczby aktywnych czytelników.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close