Dzień Babci i Dziadka

03 lutego 2020

- Aneta Zadunajska -

To, czego dzieci potrzebują

w obfitości dostarczają dziadkowie.

Dają bezwarunkową miłość, dobroć,

cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia.

Oraz, co najważniejsze, ciasteczka.

(Rudolph Giuliani)

W dniu 31 stycznia 2020 roku w Klubie Kulturalne Zacisze odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki z grupy 5 latków i zerówki zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce.

W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi. Ukochanym babciom i dziadkom dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości. Swoim najbliższym dzieci wręczyły własnoręcznie zrobione kalendarze i kwiaty.

Po części artystycznej odbył się słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość pełna uśmiechu i radości.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji uroczystości oraz pracownikom Klubu Kulturalne Zacisze za udostępnienie placówki.

Dziękujemy 🙂

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close