Dzień Babci i Dziadka w Piasecznie

28 lutego 2016

- Iwona Grzegorczyk -

Dnia 19 lutego 2016 roku w Filii w Piasecznie odbyła się niecodzienna uroczystość – Dzień Babci i Dziadka. Do szkoły licznie przybyli dziadkowie i babcie, aby podziwiać występy wnucząt. Dzieci przygotowały przedstawienie „O dwunastu miesiącach”, recytowały wiersze, śpiewały piosenki, a najmłodsze również zatańczyły. Po występach wręczyły wykonane przez siebie upominki i zaprosiły przybyłych gości na słodki poczęstunek.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close