Dzień Babci i Dziadka w grupie “0”

Aneta Zadunajska    9 lutego 2017

Babcie i Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, ONI czynią dzieciństwo udanym                 i szczęśliwym. Dla swoich wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją, a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dzień Babci i i Dzień Dziadka to dwa święta, które tradycyjnie wypadają w styczniu, ale powinny trwać cały rok. By wyrazić wdzięczność dla roli babć i dziadków oraz podkreślić ich ważną rodzinną funkcję dzieci z grup zerowych zaprezentowały we wtorek – 7 lutego, przygotowany program artystyczny oraz wręczyły upominki. Goście z dumą patrzyli na swoje wnuczęta. Dopełnieniem uroczystego spotkania był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Atmosfera była uroczysta, podniosła i pełna emocji.

Serdecznie dziękujemy rodzicom oraz pracownikom Klubu Kulturalne Zacisze za pomoc w zorganizowaniu tak wspaniałej uroczystości.