Dzień Angielski na świetlicy

11 kwietnia 2017

- swietlica -

Kolejną podróżą, w którą wybraliśmy się w ramach realizacji innowacji pedagogicznych na świetlicy –  była Anglia. Poznaliśmy główne zabytki Londynu oraz udaliśmy się na spotkanie do Królowej Elżbiety II. Mieliśmy zatem okazję zobaczyć Pałac Buckingham nie tylko na zewnątrz, ale również zachwycić się architekturą, wyposażeniem sal balowych, konferencyjnych i salonów w środku. Odbyły się również wybory króla i królowej. Poznaliśmy literaturę angielską (dzięki Pani Agnieszce z biblioteki), a następnie po wielu zadaniach usiedliśmy do ,,herbatki  królowej”.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close