Dziękujemy za udział w akcji Rodacy Bohaterom

11 kwietnia 2018

- edytaleszczynska -

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi

– Jan Paweł II

Umiejętność dzielenia się z  i chęć niesienia  pomocy innym to najwyższe wartości w życiu… Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami bardzo dziękuje wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy włączyli się w akcję pomocy dla weteranów Armii Krajowej oraz środowisk kombatanckich na Kresach. Zebrane produkty żywnościowe zostały przekazane organizacji, która ogłosiła zbiórkę Stowarzyszeniu Odra – Niemen.
Celem akcji Rodacy Bohaterom jest pamięć o tych, którzy walczyli za wolność naszej Ojczyzny, a poprzez zbieg różnorodnych losów historycznych pozostali po wojnie za wschodnią granicą, a także pamięć o tych, którzy dumnie pielęgnują pamięć o swoich dowódcach, poległych kolegach, uczą młode polskie pokolenia patriotyzmu, wzmacniają tożsamość polską, często sami żyjąc w bardzo skromnych warunkach socjalnych.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close