Dziękuję “dobrym duszkom”

Agnieszka Szczepanik    22 czerwca 2017

Koniec roku szkolnego… Uczniom przywodzi na myśl odpoczynek, beztroskę, wyjazdy… A w bibliotece też iście wakacyjna aura 😉 Do czytelni zostały przyniesione podręczniki z wielu klas:

Efekt pracy “dobrych duszków” 🙂 Wakacyjna porcja dla bibliotekarki 😉

W perspektywie – wiele godzin pracy ze sprawdzaniem i porządkowaniem. Na szczęście znalazły się “dobre duszki”, które częściowo wyręczyły bibliotekarkę w tych czasochłonnych zmaganiach liczbowo-siłowych 🙂

Serdecznie dziękuję uczniom klasy 5b, którzy 22 czerwca, z dobrego serca, z zapałem i dokładnością zajęli się podręcznikami klas 4 i 5. Dzięki temu, oprócz mniejszej ilości pracy, zyskałam pewność, że bezinteresowna pomoc nadal istnieje. A to bardzo miłe uczucie 🙂

Sympatycznym pomocnicom:

Julii A., Julii J., Paulinie K., Martynie K.,

Natalii O., Oliwii P., Martynie S. i Oli Z.

oraz pomocnikom:

Łukaszowi M. i Mikołajowi M.

ŻYCZĘ UDANYCH WAKACJI!

Grafika: CC0 Public Domain