Dziękuję “dobrym duszkom”

22 czerwca 2017

- Agnieszka Szczepanik -

Koniec roku szkolnego… Uczniom przywodzi na myśl odpoczynek, beztroskę, wyjazdy… A w bibliotece też iście wakacyjna aura 😉 Do czytelni zostały przyniesione podręczniki z wielu klas:

Efekt pracy “dobrych duszków” 🙂 Wakacyjna porcja dla bibliotekarki 😉

W perspektywie – wiele godzin pracy ze sprawdzaniem i porządkowaniem. Na szczęście znalazły się “dobre duszki”, które częściowo wyręczyły bibliotekarkę w tych czasochłonnych zmaganiach liczbowo-siłowych 🙂

Serdecznie dziękuję uczniom klasy 5b, którzy 22 czerwca, z dobrego serca, z zapałem i dokładnością zajęli się podręcznikami klas 4 i 5. Dzięki temu, oprócz mniejszej ilości pracy, zyskałam pewność, że bezinteresowna pomoc nadal istnieje. A to bardzo miłe uczucie 🙂

Sympatycznym pomocnicom:

Julii A., Julii J., Paulinie K., Martynie K.,

Natalii O., Oliwii P., Martynie S. i Oli Z.

oraz pomocnikom:

Łukaszowi M. i Mikołajowi M.

ŻYCZĘ UDANYCH WAKACJI!

Grafika: CC0 Public Domain

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close