Dzieciaki rządzą w kinie w Mrozach

07 czerwca 2017

- Ewelina Walas -

1 czerwca, w tym ważnym dla każdego dziecka dniu najmłodsze dzieci ze szkoły w Cegłowie wyruszyły na wycieczkę. Tym razem jednak nie była to zwykła wycieczka, ponieważ w podróż wyruszyliśmy pociągiem! Dla niektórych dzieci była to pierwsza przejażdżka tym środkiem lokomocji, co widać było po wesołych i pełnych emocji buziach. Obraliśmy kierunek Mrozy i to właśnie tam udaliśmy się na seans do kina. ,,Dzieciak rządzi”, bo tak nazywał się wybrany przez nas film wywołał pozytywne reakcje wśród dzieci, co było słychać podczas seansu. Po obejrzeniu filmu, szczęśliwie wróciliśmy do szkoły, aby dalej świętować Dzień Dziecka. Niektóre klasy wraz z wychowawcami udały się na lody, inni pojechali na basen, a pozostałe klasy wybrały zabawy na świeżym powietrzu. Radości nie było końca, więc kolejny Dzień Dziecka możemy uznać za przyjemny i udany.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close