Dzieci z Kenii w naszej szkole :)

07 października 2018

- Elżbieta Rawska -

W ramach międzynarodowego projektu edukacyjno- humanitarnego dla szkół ” Face to Face with the World”, gościliśmy online w naszej klasie na lekcji języka angielskiego dzieci ze szkoły z Kenii.  Klasa 5 b ponownie stanęła na wysokości zadania i cudownie przywitała swoich rówieśników z Afryki. Roześmiane buzie i szeroko otwarte oczy to namacalny dowód na to, jakie to było dla nich przeżycie. Wystarczy otwarty umysł, radość poznawania, ciekawość świata, znajomość języka  i granice przestają mieć dla nas znaczenie 🙂 A oto kilka zdjęć z naszego pierwszego spotkania :: załączniki(3)

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close