Dwa złote medale w pływaniu Aleksandry Wąsak

08 marca 2016

- Emilia Kowalczyk-Rumak -

Ola Wąsak uczennica 1 klasy naszego gimnazjum po raz kolejny wywalczyła dla naszej szkoły medale w pływaniu i to 2 złote. W mistrzostwach powiatu, które odbyły się na pływalni w Mińsku Mazowieckim Ola zdobyła :
I miejsce w pływaniu stylem grzbietowym dziewcząt w roczniku 2002 oraz 
I miejsce w pływaniu stylem dowolnym dziewcząt w roczniku 2002.
Awansowała tym samym do zawodów pływackich na poziomie regionu. Tu zmierzy się za 2 tygodnie z najlepszymi pływaczkami spoza powiatu mińskiego.

Trzymamy za Olę mocno kciuki i wierzymy że dzięki swojej ogromnej pracy, determinacji i pasji osiągnie kolejny sukces.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close