Drugie życie butelki

26 kwietnia 2016

- Ewelina Walas -

Przez cały tydzień uczniowie klasy 2a przygotowywali się do „imienin”  Ziemi,  zgłębiali wiedzę o przyrodzie i otaczającym świecie. W trosce o naszą Ziemię ćwiczyli zasady ekologii i recyklingu, ponieważ już wiedzą,  że to od nas ludzi zależy, jak będzie wyglądała za kilkadziesiąt lat. Tworzyli prace przestrzenne z wykorzystaniem odpadów domowych. Wybierali do tego celu głównie plastikowe butelki i  papier.  Oto niektóre z nich:

Autor – Jolanta Wołkiewicz

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close