Drodzy Uczniowie Klas „6” oraz Gimnazjaliści !

23 stycznia 2017

- Rada Rodziców -

Drodzy Uczniowie Klas „6” oraz Gimnazjaliści !

Rada Rodziców gorąco Wam poleca i przypomina, że już w najbliższy piątek macie możliwość uczestniczyć w bardzo ciekawych warsztatach prowadzonych przez wyjątkową osobę, profesjonalnego trenera inspiracyjno-motywacyjnego a zarazem Mistrza Polski Przemówień Publicznych.

Jest nam niezwykle miło poinformować, że Rada Rodziców jest fundatorem tego spotkania. Gorąco Wam polecamy … pamiętajcie, że warto zaufać i otworzyć się na korzyści płynące z uczestnictwa w takich zajęciach.

To nasza inwestycja w Waszą przyszłość !

Rada Rodziców

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close