DLA MOJEJ SZKOŁY

11 stycznia 2016

- Malwina Sankowska -

Koncert “Dla Mojej Szkoły” stał się już tradycją. W tym roku zbieramy fundusze na zakup sprzętu nagłaśniającego, który będzie służył uczniom w szkole oraz całej lokalnej społeczności podczas imprez środowiskowych.

Uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum oraz absolwenci przygotowali piosenki, tańce i krótkie koncerty instrumentalne. Wolontariusze i członkowie szkolnego klubu Caritas będą serwować gorącą herbatę, kawę i ciasto.

Mottem przewodnim tegorocznego koncertu są słowa św. Jana Pawła II: “Ne ważne jest to, co się ma, ale czym się dzieli z innymi”.

Zapraszamy wszystkich Państwa w niedzielę 24 stycznia 2016r! Zaczynamy o godz. 15:00!

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close