Detektywi na tropach wiosny, czyli pierwszy dzień wiosny w klasach I-III

23 marca 2016

- Ewelina Walas -

21 w marca, jak co roku w naszej szkole był dniem wyjątkowym i bardzo wyczekiwanym przez wszystkie dzieci. Przyszedł do nas wyjątkowy gość, a mianowicie Pani Wiosna. Wszystkie klasy witały ją bardzo hucznie. Zaczęliśmy od warsztatów pt. ,,Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai”. Dzieci rozwiązywały zagadki kryminalne z popularnej serii książek dla najmłodszych. Następnie gościliśmy teatrzyk ,,Pod Jabłonią”, który wystawił dla nas przedstawienie ,,Rubinowy Książę”. Aktorzy zachęcili dzieci do wspólnej zabawy, a uwieńczeniem przedstawienia był wspólny taniec w kolorowych strojach. Później wychowawcy klas zaplanowali ciekawe zajęcia dla wszystkich dzieci. Jedne klasy ruszyły na spacer w poszukiwaniu oznak wiosny, inne witały wiosnę poprzez wykonanie kolorowych prac plastycznych. W szkole odbyły się również zajęcia kulinarne, na których dzieci samodzielnie wykonały pyszne gofry i babeczki. Mamy nadzieje, że po takim przywitaniu Pani Wiosna wynagrodzi nas słoneczną pogodą i zagości u nas na dłużej

.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close