„Czasem tak niewiele trzeba, aby pomóc drugiemu człowiekowi”. Podsumowanie akcji “Góra grosza”

18 lutego 2018

- edytaleszczynska -

Akcja „Góra Grosza” została podsumowana. Zebraliśmy imponująca ilość monet w kwocie 389 złotych. Organizacją zbiórki  Samorząd Uczniowski a w szczególności uczennice klasy 6b z Natalką Olszewską na czele.

Jaki jest cel i na co przeznaczane są pieniądze z akcji? Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowujących się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowywanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, rodzin zastępczych oraz dla najbardziej potrzebujących domów dziecka.

Wszystkim dziękujemy za wsparcie akcji!

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close