Czas pracy sekretariatu Zespołu Szkolnego w Cegłowie

16 marca 2020

- Magdalena Sujak -

W dniach 16-25.03.2020r. sekretariat szkoły będzie czynny w godzinach 8.00-13.00. Bezpośrednio z interesantami realizowane będą tylko i wyłącznie zadania związane z rekrutacją do szkoły i przedszkola. We wszystkich innych sprawach prosimy kontaktować się telefonicznie lub za pomocą emaila.

Przypominamy: tel. 25 757-01-79

email: sekretariat@zsceglow.pl

Dyrekcja Zespołu Szkolnego w Cegłowie

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close