Cudaki Ziemniaki – konkurs Samorządu Uczniowskiego rozstrzygnięty.

edytaleszczynska    16 października 2016

To już kolejny konkurs Samorządu Uczniowskiego  w naszej szkole, kolejny  w tematyce jesiennej. “Cudaki ziemniaki” i różne pomysłowe kombinacje ziemniaczanych stworków zagościły na naszej wystawie. Bardzo trudno było nam wyłonić zwycięzców, ponieważ Wasze prace przerosły Nasze oczekiwania:

I miejsce  Zuzanna Steć 2a

II miejsce Igor Wierciński 2a

III miejsce Maja Serwatko 2b

Wyróżnienia:

Szymon Zwierz 2b

Bartosz Mieszczanek 2a

Julia Boryszewska 2b

Aleksandra Wrzosek

Nagrody i dyplomy  wręczymy  na apelu szkolnym z okazji 11 listopada

Gratulujemy ciekawych pomysłów i zapraszamy do kolejnych  konkursów.

I tu dobra wiadomość dla wszystkich uczestników obu dotychczasowych konkursów. Ponieważ wszystkie prace, które do nas przynieśliście są ciekawe, pięknie wykonane i pomysłowe. To prawdziwe arcydzieła, które należałoby wszystkie nagrodzić, dlatego też, każdy kto brał udział lub w przyszłości będzie brał udział w konkursach Samorządu Uczniowskiego będzie otrzymywał specjalny bilecik. Najaktywniejszych zbieraczy bilecików Samorząd z pewnością na koniec roku wyróżni i nagrodzi.

Obejrzycie galerie i sami oceńcie jak trudny jest wybór.