Cudaki Ziemniaki – konkurs Samorządu Uczniowskiego rozstrzygnięty.

16 października 2016

- edytaleszczynska -

To już kolejny konkurs Samorządu Uczniowskiego  w naszej szkole, kolejny  w tematyce jesiennej. “Cudaki ziemniaki” i różne pomysłowe kombinacje ziemniaczanych stworków zagościły na naszej wystawie. Bardzo trudno było nam wyłonić zwycięzców, ponieważ Wasze prace przerosły Nasze oczekiwania:

I miejsce  Zuzanna Steć 2a

II miejsce Igor Wierciński 2a

III miejsce Maja Serwatko 2b

Wyróżnienia:

Szymon Zwierz 2b

Bartosz Mieszczanek 2a

Julia Boryszewska 2b

Aleksandra Wrzosek

Nagrody i dyplomy  wręczymy  na apelu szkolnym z okazji 11 listopada

Gratulujemy ciekawych pomysłów i zapraszamy do kolejnych  konkursów.

I tu dobra wiadomość dla wszystkich uczestników obu dotychczasowych konkursów. Ponieważ wszystkie prace, które do nas przynieśliście są ciekawe, pięknie wykonane i pomysłowe. To prawdziwe arcydzieła, które należałoby wszystkie nagrodzić, dlatego też, każdy kto brał udział lub w przyszłości będzie brał udział w konkursach Samorządu Uczniowskiego będzie otrzymywał specjalny bilecik. Najaktywniejszych zbieraczy bilecików Samorząd z pewnością na koniec roku wyróżni i nagrodzi.

Obejrzycie galerie i sami oceńcie jak trudny jest wybór.

 

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close