Choinka szkolna klasy I-III 2016

12 stycznia 2016

- Ewelina Walas -

4 stycznia w Zespole Szkolnym w Cegłowie odbyła się choinka szkolna. W tym roku był to szczególny dzień dla wszystkich dzieci z młodszych klas, ponieważ impreza połączona została z balem karnawałowym. Na bal przybyły piękne księżniczki, super bohaterowie, postacie z bajek oraz inni znakomici goście. Popisom tanecznym nie było końca, a o oprawę muzyczna zadbał DJ. Dzieci miały również szansę zaśpiewać swoje ulubione przeboje. Po szalonej zabawie dzieci udały się wraz z wychowawcami do swoich klas na pyszny poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close