Certyfikat “Dobrze Zaprojektowanej Szkoły”

27 lutego 2016

- Karol Sieńkowski -

d_zapr_szkolaNasz szkoła znalazła się w elitarnym gronie szkół pracujących metodą projektu. Nasze starania we wdrażaniu tej metody w procesie edukacyjnym zostały docenione i dostaliśmy certyfikat “Dobrze Zaprojetkowej Szkoły”.

To znak, że szkoła:

  • podchodzi do edukacji sposób nowoczesny,
  • jest otwarta na uczniowskie inicjatywy,
  • tworzy dobre warunki do rozwijania pasji i wspierania talentów, poprzez wspieranie pracy metodą projektu kształtuje umiejętności i postawy niezbędne do funkcjonowania w życiu społecznym (m.in. współpraca, planowanie, odpowiedzialność),
  • jest atrakcyjna dla rodziców, którzy poszukują dla swoich dzieci szkoły inspirującej i twórczej.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close