Cała nasza gromadka kocha Babcię i Dziadka

26 stycznia 2017

- Dorota Kupska -

W dniu 26 stycznia 2017 r. w Piasecznie odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki oraz uczniowie klasy II i III Szkoły Podstawowej dla drogich gości wystawili Jasełka, a następnie zaprezentowali montaż słowno – muzyczny z okazji Ich święta.

Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Wszystkie dzieci z ogromnym zaangażowaniem i przejęciem odtwarzały swe role, śpiewały piosenki, recytowały wierszyki, składały życzenia. W ten sposób mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom swoje uczucia, podziękować za trud włożony w ich wychowanie.

Po części artystycznej dzieci wręczyły laurki swoim Babciom i Dziadkom. Na zakończenie uroczystości wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzień ten na długo pozostanie w naszej pamięci.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close