Cała nasza gromadka kocha Babcię i Dziadka

Dorota Kupska    26 stycznia 2017

W dniu 26 stycznia 2017 r. w Piasecznie odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki oraz uczniowie klasy II i III Szkoły Podstawowej dla drogich gości wystawili Jasełka, a następnie zaprezentowali montaż słowno – muzyczny z okazji Ich święta.

Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Wszystkie dzieci z ogromnym zaangażowaniem i przejęciem odtwarzały swe role, śpiewały piosenki, recytowały wierszyki, składały życzenia. W ten sposób mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom swoje uczucia, podziękować za trud włożony w ich wychowanie.

Po części artystycznej dzieci wręczyły laurki swoim Babciom i Dziadkom. Na zakończenie uroczystości wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzień ten na długo pozostanie w naszej pamięci.