Być prawdziwym Indianinem, czyli wycieczka klas I-III do Wioski Indiańskiej

14 czerwca 2016

- Ewelina Walas -

10 czerwca uczniowie najmłodszych klas z Zespołu Szkolnego w Cegłowie oraz Filii w Piasecznie udali się na poszukiwanie niesamowitych przygód do Wioski Indiańskiej w Skórcu. Spod szkoły wyruszyliśmy wszyscy rano w doskonałych humorach, również dzięki sprzyjającej nam pogodzie. Po przybyciu na miejsce naszej wycieczki zajęli się nami animatorzy – Indianie. Czekało na nas mnóstwo atrakcji takich jak: wspólne tańce i śpiewanie przy ognisku indiańskich piosenek, ogromny namiot, w którym wódz opowiedział nam wiele ciekawostek dotyczących tego plemienia, gra na instrumentach, strzelanie z łuku do celu oraz ogromna dmuchana poducha, na której można było skakać. Uwieńczeniem dnia było ognisko, na którym serwowano nam kiełbaski i pieczone ziemniaki. Uczniowie doskonale wczuli się w rolę Indian – poznali zaklęcie dotyczące wywoływania deszczu, które zadziałało już w momencie, gdy wracaliśmy do szkoły.  Ulewa była tak wielka, że mokrzy, ale zadowoleni zakończyliśmy wycieczkę.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close