Biwak w Piasecznie

03 lutego 2020

- Dorota Kupska -

W dniach 31 stycznia – 1 lutego 2020 roku uczniowie klas: pierwszej i drugiej uczestniczyli w biwaku.

Uczyli się aktywnego spędzania czasu wolnego. Mieli okazję: ćwiczyć na sprawnościowych torach przeszkód, eksperymentować z drożdżami podczas przygotowań do wypieku mini pączków, poznać nową technikę plastyczną – wielokrotne odbitki z użyciem własnoręcznie wykonanej matrycy. Rozwijali umiejętność współdziałania w grupach podczas zabaw z kulodromem, wieżą liczb i gry w warcaby. Doskonalili umiejętności samoobsługowe w czasie przygotowywania miejsca do zabawy, zajęć oraz snu. Pamiętali również o ptakach przygotowując dla nich wartościowy posiłek. Obfitość zajęć ruchowych wzmocniła apetyt. Miło było patrzeć, jak wszystko znika z talerzyków.

Podczas rozstania dzieci pytały o możliwość kolejnego spotkania i zabaw.

 

Autorzy: Jadwiga Rybińska, Dorota Kupska

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close