Bezpiecznie z elektrycznością

12 grudnia 2017

- Dorota Kupska -

W dniu 11.12.2017 r. nasze przedszkole odwiedzili przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej z Posiadał – pan Jacek Markowski, pan Paweł Świątek oraz pielęgniarka pani Anna Świątek. Spotkanie odbyło się w ramach realizacji innowacji pedagogicznej “Mali strażacy”.

Zaproszeni goście przybliżyli dzieciom zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa związanego z ogólnie dostępną elektrycznością. Strażacy przestrzegali przed niebezpiecznymi zabawami urządzeniami elektrycznymi, czy prądem. Przypomnieli dzieciom, że nie wolno korzystać z urządzeń elektrycznych bez nadzoru osób dorosłych. Pani pielęgniarka zademonstrowała zasady udzielania pierwszej pomocy w przypadku skaleczenia, zadławienia. Dzieci dowiedziały się również, co należy zrobić w sytuacji porażenia prądem. Na zakończenie spotkania każde dziecko dostało drobny upominek.

Serdecznie dziękujemy zaproszonym gościom za poświęcony czas i świetną zabawę.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close