Bawimy się w sklep!!!

03 marca 2016

- Ola Pernach -

Najbardziej charakterystyczną formą aktywności dla dziecka w wieku przedszkolnym jest zabawa tematyczna. Dziecko wchodzi wtedy w określone role i odtwarza rzeczywistość otaczającego świata – naśladując dorosłych. Taka zabawa ma duży wpływ na wszechstronny rozwój dziecka, uczy zgodnego współdziałania, rozwija wyobraźnię oraz umiejętność liczenia.
Dużo radości grupie 0b dostarczyła zabawa w sklep, w którym zgromadziliśmy artykuły spożywcze oraz książki. Nie zabrakło kasy do liczenia oraz pieniążków. Zabawa przebiegała wg. określonych wcześniej zasad. Dzieci pamiętały o stosowaniu zwrotów grzecznościowych i cierpliwie czekały na swoją kolej. Wszyscy aktywnie uczestniczyli w zabawie i chętnie podejmowali różne role.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close