Bal na sto par, czyli zabawa karnawałowa najmłodszych…

Ewelina Walas    2 stycznia 2018

2 stycznia odbył się w naszej szkole ,,Bal na sto par”. W tym dniu jak co roku dzieci z klas I-III i klas zerowych wzięły udział w zabawie karnawałowej. W tym roku czekało na nie mnóstwo atrakcji przygotowanych przez Animatorki, które wspólnie z Panem Rafałem Ratuskim zapewniły nam szalona zabawę. Każde dziecko miało możliwość pomalowania buzi i zrobienia tatuażu. W trakcie imprezy odbył się pokaz mini disco oraz konkursy z nagrodami. Na koniec stoczyliśmy bitwę na papierowe śnieżki, a niektórzy nawet zamienili się w mumię podczas zabaw zespołowych. Rodzicom zaś dziękujemy za pyszne poczęstunki w klasach oraz udział w zabawie. Dziękujemy również Szkolnej Radzie Rodziców, która ufundowała nam wyżej wymienione atrakcje.