Bal na sto par, czyli zabawa karnawałowa najmłodszych…

02 stycznia 2018

- Ewelina Walas -

2 stycznia odbył się w naszej szkole ,,Bal na sto par”. W tym dniu jak co roku dzieci z klas I-III i klas zerowych wzięły udział w zabawie karnawałowej. W tym roku czekało na nie mnóstwo atrakcji przygotowanych przez Animatorki, które wspólnie z Panem Rafałem Ratuskim zapewniły nam szalona zabawę. Każde dziecko miało możliwość pomalowania buzi i zrobienia tatuażu. W trakcie imprezy odbył się pokaz mini disco oraz konkursy z nagrodami. Na koniec stoczyliśmy bitwę na papierowe śnieżki, a niektórzy nawet zamienili się w mumię podczas zabaw zespołowych. Rodzicom zaś dziękujemy za pyszne poczęstunki w klasach oraz udział w zabawie. Dziękujemy również Szkolnej Radzie Rodziców, która ufundowała nam wyżej wymienione atrakcje.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close