Bal karnawałowy w przedszkolu.

26 stycznia 2016

- Ola Pernach -

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci, a może  przede wszystkim dla naszych najmłodszych. Dla nich bal karnawałowy to dzień często wyczekiwany przez wiele tygodni. W naszym przedszkolu 25 stycznia, także odbył się taki bal, podczas którego dzieci miały okazję do wspólnej zabawy. Księżniczki, wróżki, kotki, kowboje, policjanci, a także inne postacie z bajek bawiły się znakomicie o czym świadczył uśmiech ich na twarzy. W, tym miejscu chcieliśmy gorąco podziękować prowadzącemu bal panu Rafałowi Ratuskiemu za wspaniałą zabawę i dobrą muzykę.

 

 

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close