Bal gimnazjalny 2019

29 czerwca 2019

- Jadwiga Czerwińska -

Zgodnie z wieloletnią tradycją szkoły 14 czerwca 2019 roku odbył się pożegnalny bal uczniów klas trzecich gimnazjum. Rozpoczął się posadzeniem dębu – drzewa pamięci przez kończącą szkołę młodzież. Zwyczaj ten został zapoczątkowany w 2017 roku i mamy nadzieję, że będzie kontynuowany w przyszłości przez uczniów klas ósmych szkoły podstawowej.
W czasie balu młodzież bawiła się doskonale, tańcząc i śpiewając, razem z Dyrekcją, zaproszonymi gośćmi, w tym z Wójtem Gminy Cegłów, nauczycielami i rodzicami, którzy z oddaniem zorganizowali swoim dzieciom ostatnie pożegnanie ze szkołą, Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close