B jak bezpieczni

10 listopada 2016

- Ewelina Walas -

W dniach 9-10 listopada w naszej szkole gościliśmy Policję z Wydziału Ruchu Drogowego w ramach projektu ,,B jak Bezpieczny”. Policjanci przeprowadzili spotkania zarówno z uczniami szkoły podstawowej, jak i klas starszych. Dzieci dowiedziały się o niebezpieczeństwach związanych z uczestniczeniem w ruchu drogowym. Zapoznano ich również ze sposobami na to, jak się ich ustrzec. Uczniowie chętnie zadawali pytania oraz dzielili się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi  ich uczestnictwa w ruchu drogowym.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close