Awans do połfinałowych rozgrywek w mini piłkę ręczną dziewcząt

23 listopada 2016

- edytaleszczynska -

Zespół dziewcząt w składzie:

Magda Sankowska, Sandra Langiewicz, Wiktoria Kieliszczyk , Magda Osiecka, Magda Floriańczyk, Kinga Uchman, Sara Marzewska, Maja Gąsowska, Wiktoria Osińska w pófinałowych rozgrywkach pokonał 3 zespoły: zespół z Siennicy, z Dobrego oraz Cisia.  Dziewczęta wchodza  do ścisłego Finału na pierwszym miejscu. A ten już za kilka dni …. 29. 11. 2016

Trzymamy Kciuki bardzo mocno.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close