Awans do międzyszkolnych rozgrywek w piłkę ręczną dziewcząt

06 listopada 2017

- edytaleszczynska -

W ubiegłym tygodniu gościnnie na hali w Siennicy zespół dziewcząt w składzie: Wiktoria Osińska ,Magda Sankowska, Sandra Langiewicz, Kuźma Gabrysia, Korzeń Marta, Cyran Patrycja, Bankiewicz Maja, Mistewicz Natalka, Wójcik Beatka, Wąsowska Zuzia, Sadoch Wiktoria, rywalizował w eliminacjach rozgrywek międzyszkolnych w mini piłkę ręczną zgodnie z kalendarzem Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego. Dziewczyny pokonały wszystkie zespoły- zespół z Sp 1 Mińsk Maz. 12×1 i SP Kałuszyn 9×3 i wyszły z grupy na I miejscu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów bo to dopiero początek rozgrywek. Kolejne przed nami.

 

 

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close