Awans do międzyszkolnych rozgrywek w piłkę ręczną dziewcząt SP klasy 4-6

14 listopada 2018

- edytaleszczynska -

W ubiegłym tygodniu nasza była szkoła  gospodarzem pierwszych szkolnych rozgrywek sportowych w mini piłkę ręczną zgodnie z kalendarzem Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego. Zespół dziewcząt SP klasy 4-6 w składzie: Wiktoria Osińska , Korzeń Marta, Cyran Patrycja, Bankiewicz Maja, Kieliszczyk Julka, Julka Aniszewska, Julka Tokarska, Branicka Gabrysia, Trojan Kornelia, Mistewicz Natalka, Wójcik Beatka, Wąsowska Zuzia, Sadoch Wiktoria, Luks Ala, Żuber Ola i Zuzanna Kaczorek, rywalizował w grupie z zespołem  z SP nr 5 Mińsk Mazowiecki  i SP z Jakubowa. Dziewczynki wygrały oba mecze i wyszły z grupy na I miejscu.

Gratulujemy i  kolejne mecze przed nami.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close