Awans do półfinałów Powiatowych Rozgrywek Szkolnych na poziomie Gimnazjum

edytaleszczynska    22 listopada 2017

Rozgrywki w piłkę ręczną dziewcząt na  etapie gimnazjum rozpoczęły się 15 listopada. Mecze rozegrane zostały w Zespole Szkolnym nr 1 W Mińsku Mazowieckim. W naszej grupie znalazły się zespoły z Dobrego, Starej Niedziałki oraz gospodarze Sp nr 1 z Mińska Mazowieckiego. Wszystkie mecze w grupie wygrały nasze dziewczęta z Cegłowa.

Zespół dziewcząt w składzie: Sara Marzewska, Małgorzata Aniszewska, Kinga Uchman, Wiktoria Kieliszczyk, Magda Floriańczyk, Magda Osiecka, Iza Przybysz ,Martyna Cyranka

Wyniki:

SP 1 MM – STARA NIEDZIAŁKA   11:6
2. CEGŁÓW – DOBRE       15:3
3. SP 1 MM – CEGŁÓW      5:7
4. STARA NIEDZIAŁKA – DOBRE       6:5
5. SP 1 MM – DOBRE       13:1
6. STARA NIEDZIAŁKA – CEGŁÓW    4:8