Awans do półfinałów Powiatowych Rozgrywek Szkolnych na poziomie Gimnazjum

22 listopada 2017

- edytaleszczynska -

Rozgrywki w piłkę ręczną dziewcząt na  etapie gimnazjum rozpoczęły się 15 listopada. Mecze rozegrane zostały w Zespole Szkolnym nr 1 W Mińsku Mazowieckim. W naszej grupie znalazły się zespoły z Dobrego, Starej Niedziałki oraz gospodarze Sp nr 1 z Mińska Mazowieckiego. Wszystkie mecze w grupie wygrały nasze dziewczęta z Cegłowa.

Zespół dziewcząt w składzie: Sara Marzewska, Małgorzata Aniszewska, Kinga Uchman, Wiktoria Kieliszczyk, Magda Floriańczyk, Magda Osiecka, Iza Przybysz ,Martyna Cyranka

Wyniki:

SP 1 MM – STARA NIEDZIAŁKA   11:6
2. CEGŁÓW – DOBRE       15:3
3. SP 1 MM – CEGŁÓW      5:7
4. STARA NIEDZIAŁKA – DOBRE       6:5
5. SP 1 MM – DOBRE       13:1
6. STARA NIEDZIAŁKA – CEGŁÓW    4:8

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close