Awans do finałów Powiatowych Rozgrywek Szkół Podstawowych w piłkę ręczną dziewcząt szk

16 listopada 2017

- edytaleszczynska -

Zespół dziewcząt w składzie: Wiktoria Osińska ,Magda Sankowska, Sandra Langiewicz, Kuźma Gabrysia, Cyran Patrycja, Bankiewicz Maja, Mistewicz Natalka, Wójcik Beatka, Gabrysia Branicka, Wąsowska Zuzia, Sadoch Wiktoria, Amelka Mistewicz rywalizował w półfinałach rozgrywek międzyszkolnych w piłkę ręczną zgodnie z kalendarzem Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego.

Dziewczyny pokonały wszystkie zespoły w grupie  zespół z Sp 2 Mińsk Maz 10×2 i SP 4  Mińsk Mazowiecki  9×4 oraz Dębe Wielkie 11×4 .

Gratulujemy i czekamy na finał mocno trzymając kciuki.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close