Awans chłopców i dziewcząt do półfinału Powiatowych Międzyszkolnych Rozgrywek w mini piłkę ręczną.

03 listopada 2015

- edytaleszczynska -

Chłopcy w składzie: Marcin Kieliszczyk, Dominik Rolf, Jakub Żuber, Mateusz Ewiak, Kacper Remisz, Wiktor Chojnacki, Albert Deretkiewicz, Maciej Gruba, Michał Krzewiński, Mateusz Szczepański, Hubert Uściński i Kacper Zgódka pokonując zespoły ze szkół: SP w Stanisławowie, SP nr 1  z Mińska Mazowieckiego oraz SP w Mariance awansowali na pierwszym miejscu do półfinałów rozgrywek.

Dziewczęta ze szkoły podstawowej w składzie: Magdalena Sankowska, Małgorzata Aniszewska, Martyna Cyranka, Magda Floriańczyk, Magda Osiecka, Kinga Uchman, Wiktoria Kieliszczyk, Sara Marzewska, Joanna Wojda, Klaudia Floriańczyk, Sandra Jarek, Ola Sujak wygrywając 2 z 3 meczy w eliminacjach również awansowały na szczebel półfinałowych rozgrywek.

Zarówno chłopcy jak i dziewczęta mają ogromne szanse na kolejne zwycięskie  mecze, więc trzymamy kciuki bo ostateczne rozgrywki już  niedługo.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close