Awans chłopców i dziewcząt do półfinału Powiatowych Międzyszkolnych Rozgrywek w mini piłkę ręczną.

edytaleszczynska    3 listopada 2015

Chłopcy w składzie: Marcin Kieliszczyk, Dominik Rolf, Jakub Żuber, Mateusz Ewiak, Kacper Remisz, Wiktor Chojnacki, Albert Deretkiewicz, Maciej Gruba, Michał Krzewiński, Mateusz Szczepański, Hubert Uściński i Kacper Zgódka pokonując zespoły ze szkół: SP w Stanisławowie, SP nr 1  z Mińska Mazowieckiego oraz SP w Mariance awansowali na pierwszym miejscu do półfinałów rozgrywek.

Dziewczęta ze szkoły podstawowej w składzie: Magdalena Sankowska, Małgorzata Aniszewska, Martyna Cyranka, Magda Floriańczyk, Magda Osiecka, Kinga Uchman, Wiktoria Kieliszczyk, Sara Marzewska, Joanna Wojda, Klaudia Floriańczyk, Sandra Jarek, Ola Sujak wygrywając 2 z 3 meczy w eliminacjach również awansowały na szczebel półfinałowych rozgrywek.

Zarówno chłopcy jak i dziewczęta mają ogromne szanse na kolejne zwycięskie  mecze, więc trzymamy kciuki bo ostateczne rozgrywki już  niedługo.