“ARTUR SIÓDMIAK CAMP” Nietypowa lekcja WF na Torwarze

24 listopada 2016

- edytaleszczynska -

W środę 23.11. 2016 wraz z nauczycielami wychowania fizycznego nasi uczniowie uczestniczyli w szczególnej lekcji WF’u, połączonej z próbą ustanowienia rekordu w liczbie osób jednocześnie trenujących piłkę ręczną. Tak spektakularnego wyzwania nikt wcześniej w Polsce się nie podejmował!

“Artur Siódmiak Camp” to impreza, której główną misją  jest zainicjowanie kontaktu z piłką ręczną i promowanie piłki ręcznej. A my kochamy przecież piłkę ręczną więc nie mogło nas tam zabraknąć……

Warto wspomnieć, że wydarzenie swoja obecnością uświetniły również gwiazdy sportu i telewizji.  Podczas CAMPU obecni byli Monika Pyrek,  Dariusz Michalczewski, Tomasz Majewski i wielu innych.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close