Aleksandra Wąsak i Alicja Wąsak nasze mistrzynie w pływaniu.

18 lutego 2018

- edytaleszczynska -

Uczennice klasy III b naszego gimnazjum w piątek 16.02.2018 na powiatowych zawodach w pływaniu  wywalczyły najwyższe trofea. Ola Wąsak bezkonkurencyjnie w swojej kategorii wiekowej 14-16 lat zdobyła 3 złote medale w pływaniu stylem klasycznym, grzbietowym i dowolnym oraz Ala Wąsak srebrny medal w pływaniu w kategorii wiekowej 14-16 lat stylem klasycznym. Rywalizacja nie była łatwa ale dziewczyny pokazały świetna formę i wszyscy jesteśmy z nich bardzo dumni. Obie pływaczki kwalifikują się do zawodów regionalnych, które już wkrótce.

GRATULACJE!!!!!

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close