Aktywnych rodziców mamy…

07 października 2018

- Ewelina Walas -

Pewnego piątkowego wieczora do naszej szkoły wyposażeni w pędzle, taśmy i inne akcesoria malarskie zjawili się rodzice klasy 1c i 3a. Cel był dość istotny, a mianowicie pomalowanie krzesełek i ławek z sali 10. Zapału wystarczyłoby na pomalowanie całej szkoły, jednak po dłuższych namysłach poprzestaliśmy tylko na naszej sali, która wygląda pięknie, kolorowo i budzi uśmiech na twarzach dzieci. W przerwie zaprosiliśmy wszystkich rodziców na słodkie ,,co nie co”, aby mieli energie do dalszej aktywnej pracy.

Aktywnym i kreatywnym rodzicom bardzo dziękujemy i zapraszamy częściej do współpracy 🙂 Natomiast dziękujemy również naszej Pani Dyrektor i Szkolnej Radzie Rodziców, którzy w znacznym stopniu przyczynili się do pięknego wyglądu naszej sali.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close