Aktywnych rodziców mamy…

Ewelina Walas    7 października 2018

Pewnego piątkowego wieczora do naszej szkoły wyposażeni w pędzle, taśmy i inne akcesoria malarskie zjawili się rodzice klasy 1c i 3a. Cel był dość istotny, a mianowicie pomalowanie krzesełek i ławek z sali 10. Zapału wystarczyłoby na pomalowanie całej szkoły, jednak po dłuższych namysłach poprzestaliśmy tylko na naszej sali, która wygląda pięknie, kolorowo i budzi uśmiech na twarzach dzieci. W przerwie zaprosiliśmy wszystkich rodziców na słodkie ,,co nie co”, aby mieli energie do dalszej aktywnej pracy.

Aktywnym i kreatywnym rodzicom bardzo dziękujemy i zapraszamy częściej do współpracy 🙂 Natomiast dziękujemy również naszej Pani Dyrektor i Szkolnej Radzie Rodziców, którzy w znacznym stopniu przyczynili się do pięknego wyglądu naszej sali.