W czwartek 06.10.2022 r. uczestniczyliśmy w akcji Sprzątania Świata pod hasłem "Wszystkie śmieci są nasze". Wydarzenie to miało na celu nie tylko uprzątnięcie odpadów ze wspólnej przestrzeni, ale również zwrócenie uwagi na to, że sami odpowiadamy za śmieci pojawiające się wokół nas. Z tej okazji zorganizowaliśmy w szkole wystawę prac plastycznych naszych młodych artystów, którzy zobrazowali hasło tegorocznej akcji. Brawo za talent i pomysłowość! Mieszkańcy Cegłowa mogli tego dnia zobaczyć uczniów naszej szkoły wypatrujących śmieci w wybranych przestrzeniach miasteczka. Na zdjęciach widać efekty ich starań. Jesteśmy dumni z każdej pary rąk, która przyczyniła się do uprzątnięcia bezpańskich śmieci. Wszystkim nam wyjdzie to na dobre :)

W czwartek 06.10.2022 r. uczestniczyliśmy w akcji Sprzątania Świata pod hasłem „Wszystkie śmieci są nasze”. Wydarzenie to miało na celu nie tylko uprzątnięcie odpadów ze wspólnej przestrzeni, ale również zwrócenie uwagi na to, że sami odpowiadamy za śmieci pojawiające się wokół nas. Z tej okazji zorganizowaliśmy w szkole wystawę prac plastycznych naszych młodych artystów, którzy zobrazowali hasło tegorocznej akcji. Brawo za talent i pomysłowość!

Mieszkańcy Cegłowa mogli tego dnia zobaczyć uczniów naszej szkoły wypatrujących śmieci w wybranych przestrzeniach miasteczka. Na zdjęciach widać efekty ich starań. Jesteśmy dumni z każdej pary rąk, która przyczyniła się do uprzątnięcia bezpańskich śmieci. Wszystkim nam wyjdzie to na dobre 🙂

Kategorie: Aktualności

W czwartek 06.10.2022 r. uczestniczyliśmy w akcji Sprzątania Świata pod hasłem "Wszystkie śmieci są nasze". Wydarzenie to miało na celu nie tylko uprzątnięcie odpadów ze wspólnej przestrzeni, ale również zwrócenie uwagi na to, że sami odpowiadamy za śmieci pojawiające się wokół nas. Z tej okazji zorganizowaliśmy w szkole wystawę prac plastycznych naszych młodych artystów, którzy zobrazowali hasło tegorocznej akcji. Brawo za talent i pomysłowość! Mieszkańcy Cegłowa mogli tego dnia zobaczyć uczniów naszej szkoły wypatrujących śmieci w wybranych przestrzeniach miasteczka. Na zdjęciach widać efekty ich starań. Jesteśmy dumni z każdej pary rąk, która przyczyniła się do uprzątnięcia bezpańskich śmieci. Wszystkim nam wyjdzie to na dobre :) Skip to content