„Akademia kompetencji w Gminie Cegłów” – szkolenia dla nauczycieli

21 lutego 2019

- Magdalena Sujak -

W ramach projektu pt. „Akademia kompetencji w Gminie Cegłów” realizowanego w partnerstwie pomiędzy Gminą Cegłów i firmą Mały Inżynier nauczyciele Zespołu Szkolnego w Cegłowie oraz Filii w Piasecznie uczestniczyli w czterodniowych szkoleniach:

prowadzenie zajęć metodą eksperymentu oraz programowanie – tworzenie gier komputerowych z wykorzystaniem matematyki.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close