A co słychać w marcu na świetlicy?

swietlica    22 marca 2016

W marcu obchodziliśmy Święto Kobiet i Mężczyzn. Zarówno dziewczynki jak i chłopcy przygotowali wiele niespodzianek, aby  te dni spędzić uroczyście. Dzieciaki przygotowały drobne prezenty oraz wykorzystywały swoje umiejętności kulinarne, wykonując słodkie ciasteczka oraz kanapki z wyhodowanym przez siebie szczypiorkiem.

Tworzyliśmy układy taneczne do muzyki filmowej, a w ostatnim tygodniu przed świętami dekorowaliśmy salę wykonanymi przez nas ozdobami: kurczakami, zajączkami, jajami oraz ptaszkami. W atmosferze świątecznej organizowaliśmy również wiele konkursów z nagrodami.

W imieniu wszystkich wychowawców świetlicy i uczniów życzymy zdrowych, spokojnych, radosnych Świąt Wielkanocnych przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.