A co słychać w marcu na świetlicy?

22 marca 2016

- swietlica -

W marcu obchodziliśmy Święto Kobiet i Mężczyzn. Zarówno dziewczynki jak i chłopcy przygotowali wiele niespodzianek, aby  te dni spędzić uroczyście. Dzieciaki przygotowały drobne prezenty oraz wykorzystywały swoje umiejętności kulinarne, wykonując słodkie ciasteczka oraz kanapki z wyhodowanym przez siebie szczypiorkiem.

Tworzyliśmy układy taneczne do muzyki filmowej, a w ostatnim tygodniu przed świętami dekorowaliśmy salę wykonanymi przez nas ozdobami: kurczakami, zajączkami, jajami oraz ptaszkami. W atmosferze świątecznej organizowaliśmy również wiele konkursów z nagrodami.

W imieniu wszystkich wychowawców świetlicy i uczniów życzymy zdrowych, spokojnych, radosnych Świąt Wielkanocnych przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close