A co słychać na świetlicy?

29 lutego 2016

- swietlica -

Po Świętach Bożego Narodzenia zajęcia na świetlicy nie straciły na atrakcyjności. Z uwagi na brak aury zimowej, w tym brak śniegu zastąpiliśmy go innymi ciekawymi materiałami takimi jak mleko, czy chrupki kukurydziane.

W tygodniu, w którym dominował temat zdrowia, dzieci samodzielnie wykonały sałatkę owocową oraz założyły wiosenny ogródek.

W ramach prac plastycznych wykonywaliśmy witraże wykorzystując farby do malowania na folii, a do utworu Różowa Pantera przedstawienie ,,Koty”.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close