Zespół TO NIE MY! na Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym.

Marcin Gomulski    30 maja 2018

Szkolny zespół muzyczny To Nie My! pod kierownictwem Marcina Gomulskiego zakwalifikował się do Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenek Krzysztofa Klenczona i Czerwonych Gitar „W SZEŚCIU STRUNACH ZAKLĘTA MUZYKA” w Pułtusku.
25 maja 2018 r. odbyły się finałowe przesłuchania, gdzie nasi uczniowie konkurowali
z wykonawcami z całej Polski. Zespół zaprezentował publiczności własną interpretację „Pluszowych Niedźwiadków”. Muzycy propagowali łamanie barier komunikacyjnych miedzy osobami słyszącymi i głuchoniemymi. W skutek tego utwór nie tylko zaśpiewali, ale również zamigali (w języku migowym). Naszą szkołę reprezentowali: Klaudia Floriańczyk – gitara i śpiew, Wojciech Grudzień – piano i śpiew, Aleksandra Sikorska – marakasy i śpiew, Justyna Wadas – osoba migająca.
Film z Festiwalu (kategoria gimnazjum, występ od 2:33) https://web.facebook.com/pultuskiobserwator/videos/783365868519543/