Sukcesy w roku szkolnym 2013/2014

Karol Sieńkowski    30 grudnia 2015

Nauczanie zintegrowane

  • Julia Rumak uczennica klasy IIIa zajęła II miejsce w W XI Powiatowym Konkursie Ortograficznym
  • Aleksandra Kowalczyk uczennica klasy IIIb zajęła III miejsce w W XI Powiatowym Konkursie Ortograficznym
  • Olga Wrzosek uczennica klasy IIIb otrzymała wyróżnienie w XI Powiatowym Konkursie Ortograficznym
  • Aleksander Snopkiewicz uczeń klasy IIIb otrzymał wyróżnienie  W XI Powiatowym Konkursie Ortograficznym
  • Filip Sankowski uczeń klasy IIIa zajął I miejsce w Powiatowym  Konkursie Matematycznym
  • Filip Sankowski zajął II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego
  • Filip Sankowski  uczeń kl. IIIa osiągnął wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”

 Szkoła podstawowa

  • Patryk Kalisz (kl.6b) zakwalifikował się do  etapu wojewódzkiego konkursu matematycznego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
  •  Filip Kosmalla i  Patryk Kalisz(kl. 6b) oraz Julia Lisiecka i Weronika Zagórska (kl.6a) reprezentowali szkołę na etapie rejonowym konkursu polonistycznego. Organizator konkursu: Mazowiecki Kurator Oświaty.
  • Patryk Kalisz (kl. 6b) zakwalifikował się do etapu rejonowego konkursu przyrodniczego. Organizator konkursu: Mazowiecki Kurator Oświaty.
  • W konkursie plastycznym pod hasłem ,,Rozwińmy skrzydła tolerancji”, II miejsce zajęła Ewelinka Kaska, a wyróżnienie Gabrysia Królak.
  • Zuzanna Sadoch (kl. 4a)  zajęła i miejsce w kategorii klas czwartych w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym „Z ortografią za pan brat” organizpowanym przez SP nr 6 w Mińsku Mazowieckim
  • Patryk Kalisz (kl. 6b) zdobył wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas IV- VI szkoły podstawowej
  • Marek Mućko i Patryk Kalisz (kl. 6b) zdobyli wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”

Gimnazjum

  • Finaliści VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego w kategorii szkół podstawowych i gimnazjum – Krystian Metera (kl 1b gim), Julia Stankiewicz (kl. 2a gim).
  • Wyróżnienie dla Pauliny Staniszewskiej (kl. 3a gim) za udział w Powiatowym Konkursie Patriotycznym pod hasłem „Tu wszędzie jest moja ojczyzna”.
  • Sylwia Uchman, uczennica klasy 3b gimnazjum, zajęła I miejsce w konkursie na zakładkę do książki tematycznie związaną z HIV/AIDS. Organizator konkursu: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Mińsku Mazowieckim.
  • Daniel Dąbrowski i Bratek Uściński  (kl. 2a gim ) – II miejsce w V Powiatowym Konkursie Informatycznym Gim-Bit.
  • Paulina Staniszewska (kl. 3a gim) I miejsce w V Powiatowym Konkursu Języka Angielskiego.
  • Katarzyna Stankiewicz – I miejsce w I Polskich Mistrzostwach w obliczeniach na Sorobanie 2014